Leden 2008

3.BLeskoFkA

21. ledna 2008 v 19:02 Bleskovky
Ahojda,tak jsem sem dala 3.bleskovku!Doufám že se vás sem napiše co nejvíc!
1.Čawky
2.Jaké je tvoje best zvížátko?????
3.Hlasuj v anketce?
4.Jaké jméno bys dala tomuto pejskovi?
5.Copak chceš na diplomek?

Diplomky za 2.bleskofku

20. ledna 2008 v 20:39 Bleskovky
Martty
Raduška
Simple
Peťulka

2.bleskovka

18. ledna 2008 v 17:29 Bleskovky
1.Ahoj
2.Vyber:
Billy Talent/Tokio Hotel
Hillary Duff/Shakira
Liam Aiken/Anastacia
Kriminálka Las Vegas/Kriminálka Miami
O.C/Čarodějky
Eso/Medůza
Rodinná pouta/Ulice
3.Hlasuj v anketě
4.Vyber co z této nabidky na diplom:
něco EMO
slavnou osobnost
zvíře
collorful
Čtyři nejrychlejší dostanou jmenovku navíc

Diplomy za Vánoční bleskovku

18. ledna 2008 v 17:21 Bleskovky
Lindie
Monička
SÁRA
Raduška
ganjaaa

Fotečky

17. ledna 2008 v 20:48 Keira Knightley
Tak tady máte mooooooooc jejich foteček.Všechny by se mi sem nevlezli tak tam určo jukněte

Zajímavosti

17. ledna 2008 v 20:45 Keira Knightley
-Keira se narodila díky divadelní roli.Vážně!Její rodiče se dohodli,že pokud Sharman prodá svou novou hru,pořídí si další dítě.Hra se jmenovala "When I was a girl,I used to scream and shout" ("Když jsem byla ještě malá,řvala jsem a křičela").Sharman se hru skutečně podařilo prodat londýnskému divadlu Bush Theatre a za 9 měsíců se narodila Keira.Díky této příhodě si Keira nechává přezdívat Bush Baby neboli Křovačka:)
-Původně se jmenovala Kiera,ale Keira se přece jen lépe vyslovuje.
-Ve třech letech si řekla o agenta.Sice nevěděla,kdo to agent je,ale rodiče měli agenta,tak ho chtěla taky.
-Od malička hraje na flétnu.
-Je dyslektička.
-Při natáčení Hvězdných válek si byly s Natálií Portman tak podobné,že když byly nalíčené,tak ani jejich matky nepoznaly,která je která.
-Při natáčení Hvězdných válek se platonicky zamilovala do Ewana McGregora."Když mě pozdravil,skoro jsem omdlela,"přiznává se smíchem.
-Strašně jí štvalo,že ve filmu Blafuj jako Beckham muselo její družstvo prohrát a dokonce přemlouvala režisérku,aby to změnila:)
-Když začala produkce Pirátů z Karibiku,Keiře bylo teprve 17 let.
-Před natáčením Krále Artuše musela Keira tvrdě trénovat,aby vypadala jako opravdová bojovnice.Naučila se šermovat,boxovat,střílet z luku,bojovat se sekerou i nošem.Legrační je,že podstoupila dlouhý výcvik jízdy na koni,ale ve filmu se v sedle vůbec neobjeví.A jelikož se Keira v tomto filmu jedinou známější tváří,stala se před premiérou těžištěm veškeré propagace Krále Artuše.Trochu nespravedlivě,nutno dodat,neboť Guinevara do příběhu vstoupí teprva po čtyřiceti minutách,dávno poté,co jsou představeni ostatní hrdinové.
-Když nedávno procházela letištní halou v Glasgově,přistoupil k ní její fanoušek a řekl jí:"Hrozně se omlouvám,ale mohl bych vás políbit?"A keira na to:"Proč ne?":)
-Neodmítla by rande s Bradem Pittem.
-Nejrsději nosí džíny a berevná trička s nápisy.Také miluje náušnice."Mám jich doma určitě stovky,ale snažím se je poctivě střídat."
-Má pearsing v pupíku.
-Miluje hraní.
-Je trénovaná tanečnice.
-V roce 2004 byla podle časopisu Glamour zvolena za nejatraktivnější filmovou herečku,podle časopisu New Woman byla první mezi 50 nejkrásnějšími celebritami a podle časopisu Empire byla zvolena za nejvíce sexy filmovou herečku.
-Školu skončila v 16 letech.
-Když byla malá,lidé ji oslovovali "Boo".Neuvědomovala si,že její jméno Keira až od svých 7 let

Životopis

17. ledna 2008 v 20:44 Keira Knightley
Povolání-herečka
Datum narození-26.3.1985
Znamení-Beran
Je dcerou herce Willa Knightleyho a divadelní autorky Sharman Macdonaldové.Dříve se jmenovala Kiera,jméno si však změnila.Bohužel trpěla dyslexií,ale za pomoci své matky se jí tento handicap podařilo překonat.Herectví se věnuje od dětství.Poprvé si zahrále v televizním dramatu Royal Celebration,když jí bylo osm let.
Obsadila roli dvojnice Natalie Portman,byly si však tak podobné,že si spousta lidí myslí,že obě role hrála Natálie.
Upoutala pozornost postavou nadšené fotbalistky Jules Paxtonové,za jejíž ztvárnění ve sportovní komedii Blafuj jako Beckham (R.G.Chadhaová) získala cenu londýnských filmových kritiků pro novou herečku a Cenu za herecký výkon ex aequo na MF ženských filmů v Bordeaux.
Ztělesnila postavu Lary v nové TV verzi Dokrora Živaga a v Hollywoodu se prosadila úlohou guvernérovy dcery Elizabeth v divácky úspěšné dobrodružné komedii Piráti z Karibiku:Prokletí Černé perly.Účinkovala v krátkých filmech Deflation a New Year´s Eve.Byla oficiálním hostem MFF v Kalrových Varech 2002.
Jako Jackie Price zazářila roku 2005 ve filmu režiséra Johna Mayburyho,Svěrací kazajka,kde si zahrála po boku Adriena Brodyho.
Ve stejném roce se dále objevila v roli Elizabeth ve filmu Pýcha a předsudek (režie Joe Wright) a v roli modelky Domino Harvey,která opustí svou kariéru a stane se lovkyní lidí ve snímku Domino.
Natočila pokračování Pirátů z Karibiku:Truhla mrtvého muže.Do kin se dostalo 3.srpna 2006.Připravuje se i třetí díl ve kterém opět uvidíme celou trojici.
I když je ještě víceméně teenager,tak má za sebou několik opravdu kasovních úspěchů.Ale i přesto žije doma s rodiči a bratrem a prozatím si neosvojila hvězdné manýry některých jejích hereckých kolegů.Můžeme jenom doufat,že jí to vydrží.


Členové skupiny

17. ledna 2008 v 18:51 Billy Talent
Billy Talent - Benjamin Kowalewicz Benjamin Kowalewicz
zpěv
Billy Talent - Ian D'Sa Ian D'Sa
kytara
Billy Talent - Jon Gallant Jon Gallant
basa
Billy Talent - Aron Solowoniuk Aron Solowoniuk
bicí

Něco o kapele

17. ledna 2008 v 18:48 Billy Talent
Billy Talent je skvělá kanadská kapela, která se dřív nazývala Pezz a už od samého začátku ji tvoří stále stejní členové: zpěvák Ben Kowalewicz , kytarista Ian D´sa, basák Jon Gallant a bubeník Aaron Solowoniuk. Ještě v době, kdy všichni pracovali na své původní profesi, tj. jako autoopravář, producent v rádiu, finančník a animátor, vydali své první CD Watoosh.

V rodné Kanadě měla deska celkem velký úspěch, tak se rozhodli, žě se začnou hudbě věnovat profesionálně. Přejmenovali se na Billy Talent podle postavy kytaristy z fimu Hard Core Logo. V roce 2003 vydali druhé CD Billy Talent I. a jen v Kanadě se stala tahle deska třikrát platinová.

V roce 2006 vyšla úspěšná zatím poslední deska Billy Talent II.K nejoblíbenějším skladbám z této desky patří bezesporu Fallen Leaves, Devil in a midnight mass a Red flag, který se dokonce objevil jako hudební podklad v některých počitačových hrách jako např. Burnout

Billy Talent


KOčičky

16. ledna 2008 v 21:04 ZvířátkaPro zasmání

16. ledna 2008 v 20:55 Zvířátka
Tak tohle jsem našla na jednom blogu.Jsou to na počitaču upraveny obrázky zvířat.Je to fakt kruty!!Já jsem se teda u nějakych dooooooost pobavila

Zac....Jonathan?

15. ledna 2008 v 21:34 Kdo je best?
Zac Efron
Jonathan Bennet

Pink nebo Rihanna

15. ledna 2008 v 21:30 Kdo je best?
P!NK
Rihanna

Paris nebo Lindsay?

15. ledna 2008 v 18:18 Kdo je best?
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Paris Hilton

Julia nebo Sandra

15. ledna 2008 v 18:14 Kdo je best?
Sandra Bullock
Julia Roberts
Julia Roberts